MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

16.09.2022 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda İhalesi

DUYURU - 2

16.09.2022 TARİHLİ YERİNDEN SATIŞ İHALESİNDE SATIŞA SUNULAN, ANKARA KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DEPOSUNDA BULUNAN 2022YERSAT288  SATIŞ RUMUZLU JENERATÖR HURDASI %18 KDV.Lİ OLARAK SATILACAKTIR. SÖZ KONUSU MALZEMENİN SATIŞINDA ATIK KODU ARANMAMAKTADIR.

 

 

DUYURU 

16.09.2022 TARİHLİ YERİNDEN SATIŞ İHALESİNDE SATIŞA SUNULAN,  KIRIKKALE MÜHİMMAT ANA DEPO KOMUTANLIĞI SAHASINDA BULUNAN 2022YERSAT287 SATIŞ RUMUZU KARTON PÜSÜS HURDASININ (DEMİR ÇELİK AKUPLELİ) MİKTARI SEHVEN YANLIŞ YAZILMIŞ OLUP,

2022YERSA287 SATIŞ RUMUZU MİKTARI: 2.000 KG OLARAK İHALE LİSTESİNDE GÜNCELLENMİŞTİR.

 

 

 

İşletme Müdürlüğümüze ait aşağıda müfredatı kayıtlı mevcut teknik özellikleri, durumu ve yeri belirtilen 14 kalem muhtelif hurda malzeme, kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle, yerinden satışa arz edilmiştir.

Teklifler en geç 16.09.2022 CUMA günü saat 14:00 e kadar İşletme Müdürlüğü, Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilmiş olacaktır.

İhale, tekliflerin okunmasını müteakip; ihaleye ara verilmeden açık artırma şeklinde yapılacaktır. 

Liste, Satış Şartnamesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Firmalar teklif vermiş olmakla, yukarıda yazılı şartları ve satış şartnamesi hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Birden fazla lisans koduyla ihale edilecek olan malzemelerin ihalesine katılacak olan firmalar bu kodların tamamına ya da herhangi birisine sahip olup da kendisinde olmayan lisans koduna sahip firma ile noter onaylı sözleşme belgesi ibraz etmeleri halinde ihaleye katılabilirler.

Noter onaylı sözleşme belgesi, Yerinde Satış Şartnamemizin 8.1 maddesinde belirtilen hükümler çerçevesinde hazırlanacaktır.

İzin, lisans veya geçici faaliyet belgesi istenen malzemelerle ilgili ihalelere gerekli belgelere sahip olmayan firmalar katılamazlar. İşletme Müdürlüğümüz 2886 sayılı kanuna tabi değildir. 

 

16.09.2022 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda İhale Listesi

 

Geçici Teminat Mektubu Matbu

Kati Teminat Mektubu Matbu

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(WORD)

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(PDF)

HURDA-ATIK GERİ DÖNÜŞÜM-GERİ KAZANIM-BERTARAF İŞ BİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ

YERİNDEN ATIK-HURDA SATIŞ ŞARTNAMESİ (05.05.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ)Yükleniyor...

X