MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

Genel Müdürümüz Yasin AKDERE'nin Yeni Yıl Mesajı

Genel Müdürümüz Sayın Yasin AKDERE’nin Yeni Yıl Kutlama Mesajı;

 

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Başarılarla, yeni projelerle ve yeni yapımızla geride bıraktığımız 2021 yılının ardından 2022 yılına merhaba demenin sevincini Şirketimiz çalışanlarının çocukları ile paylaştık.

 

Ülkemiz savunma sanayiinin en köklü kuruluşu olarak her zamankinden daha üretken, daha dinamik ve katma değer yaratan yeni yapımızla; Kahraman ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, ülke ekonomisine de katkı sağlayan değişmez misyonumuzla 2022 yılına değerli çalışma arkadaşlarımla kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Yapılmayanı yapmak ve dünyada adından söz ettiren bir kuruluş olma hedefiyle faaliyetlerine devam eden Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş., 2022 yılında da Türk savunma sanayiinin lokomotifi olmaya devam edecektir.

 

Bu vesile ile dönüşüm sürecinde aramızdan ayrılarak başka kamu kurum ve kuruluşlarında göreve başlayan arkadaşlarımıza bugüne kadar verdikleri hizmetleri için teşekkür eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim.

 

Aynı şekilde MKE A.Ş. Ailesine yeni katılan çalışma arkadaşlarımıza da “aramıza hoş geldiniz” diyerek tüm arkadaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, mutlu, başarılı ve bereketli bir yıl geçirmelerini temenni ederim.

 

 

 

       Yasin AKDERE

MKE A.Ş. Genel MüdürüYükleniyor...

X