MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

Enerji Politikamızı Belgelendirdik!

Milli kaynaklarımızın sürdürülebilir, etkin ve verimli bir şekilde kullanılması amacıyla yürüttüğümüz çalışmaları ISO 50.001 Uluslararası Enerji Yönetim Sistemi Sertifikası ile taçlandırdık.

Şirketimiz çatısı altında faaliyet gösteren Roket ve Patlayıcı Fabrikası’nın Enerji Yönetim Sistemi standartlarına uyan bir yönetim sistemi kurduğu ve uyguladığı, uluslararası değerlendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında belgelenmiştir.

Üretimden kaynaklanan çevresel etkilerin ve maliyetlerin azaltılması, yerli kaynakları etkin kullanarak ithal kaynaklı enerjiye bağımlılığın en aza indirilmesi, çalışanlar arasında enerji tüketimi farkındalığının artırılarak öz kaynaklarımızın verimli kullanılması ve kaynak israfının önlenmesi gibi doğrudan ve dolaylı amaçları bulunan yönetim sistemine, tüm fabrika ve işletmelerimizin sahip olması için gerekli çalışmalarımızı son hızla sürdürüyoruz.

Ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin ihtiyaçlarını azami ölçüde yerli imkanlarla karşılamak misyonu ile faaliyetlerine devam eden Makine ve Kimya Endüstrisi, milli kaynaklarımızı etkin şekilde kullanmaya devam edecektir.

Energy PolicyYükleniyor...

X