MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

30.06.2022 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda Ek-2 İhalesi

DUYURU

30.06.2022 TARİHLİ YERİNDEN SATIŞ İHALESİNDE SATIŞA SUNULAN, BALIKESİR EDREMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞI DEPO/SAHASINDA BULUNAN 2022YERSAT225 SATIŞ RUMUZLU MUHTELİF MALZEME HURDASININ İHALEYE KATILIM ŞARTLARI OLAN ATIK KODU SEHVEN YANLIŞ YAZILMIŞ OLUP;

SÖZ KONUSU İHALEYE  16 02 13 -  17 04 05 -  17 04 09 ATIK KODLARINA SAHİP İZİN, LİSANS, GEÇİCİ FAALİYET BELGESİ OLAN FİRMALAR KATILABİLECEKTİR.

İHALE LİSTESİ GÜNCELLENMİŞTİR

İşletme Müdürlüğümüze ait aşağıda müfredatı kayıtlı mevcut teknik özellikleri, durumu ve yeri belirtilen kalem muhtelif hurda malzeme, kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle, yerinden satışa arz edilmiştir.

Teklifler en geç 30.06.2022 PERŞEMBE günü saat 14:00 e kadar İşletme Müdürlüğü, Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilmiş olacaktır.

İhale, tekliflerin okunmasını müteakip; ihaleye ara verilmeden açık artırma şeklinde yapılacaktır. 

Liste, Satış Şartnamesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Firmalar teklif vermiş olmakla, yukarıda yazılı şartları ve satış şartnamesi hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Birden fazla lisans koduyla ihale edilecek olan malzemelerin ihalesine katılacak olan firmalar bu kodların tamamına ya da herhangi birisine sahip olup da kendisinde olmayan lisans koduna sahip firma ile noter onaylı sözleşme belgesi ibraz etmeleri halinde ihaleye katılabilirler.

Noter onaylı sözleşme belgesi, Yerinde Satış Şartnamemizin 8.1 maddesinde belirtilen hükümler çerçevesinde hazırlanacaktır.

İzin, lisans veya geçici faaliyet belgesi istenen malzemelerle ilgili ihalelere gerekli belgelere sahip olmayan firmalar katılamazlar. İşletme Müdürlüğümüz 2886 sayılı kanuna tabi değildir. 

 

30.06.2022 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda Ek-2 İhale Listesi

Geçici Teminat Mektubu Matbu

Kati Teminat Mektubu Matbu

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(WORD)

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(PDF)

HURDA-ATIK GERİ DÖNÜŞÜM-GERİ KAZANIM-BERTARAF İŞ BİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ

YERİNDEN ATIK-HURDA SATIŞ ŞARTNAMESİ (05.05.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ)Yükleniyor...

X