MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

01.12.2022 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda İhalesi

DUYURU 

01.12.2022 TARİHLİ YERİNDEN SATIŞ İHALESİNDE SATIŞA SUNULAN,  İSTANBUL TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İKİTELİİ TM VE ATIŞALANI TM) SAHASINDA BULUNAN 2022YERSAT427 SATIŞ RUMUZLU MUHTELİF TRAFO VE EKİPMANLARI (GÜÇ TRAFOSU) HURDASININ MİKTARI, AÇIKLAMA KISMINDA SEHVEN YANLIŞ YAZILMIŞ OLUP,

2022YERSA427 SATIŞ RUMUZU MİKTARI: 180.000 KG OLARAK İHALE LİSTESİNDE GÜNCELLENMİŞTİR.

 

DUYURU 2 

01.12.2022 TARİHLİ YERİNDEN SATIŞ İHALESİNDE SATIŞA SUNULAN, ANKARA TİCARET BAKANLIĞI ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ SAHASINDA BULUNAN 2022YERSAT407 SATIŞ RUMUZLU MUHTELİF MALZEME HURDASI (BİNA YIKIMI) SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR. SÖZ KONUSU MALZEME, İHALE ŞARTLARI GÜNCELENEREK İLERİ BİR TARİHTE TEKRAR SATIŞA SUNULACAKTIR.

 

DUYURU 3 

01.12.2022 TARİHLİ YERİNDEN SATIŞ İHALESİNDE SATIŞA SUNULAN, İSTANBUL TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İKİTELLİ TM VE ATIŞALANI TM) SAHASINDA BULUNAN 2022YERSAT427 SATIŞ RUMUZLU MUHTELİF TRAFO VE TRAFO EKİPMANLARI HURDASI (GÜÇ TRAFOSU), İHALE LİSTESİNDE BELİRTİLEN TRAFO MERKEZLERİ DIŞINDA DA MALZEME BULUNDUĞUNDAN SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR. SÖZ KONUSU MALZEME GÜNCELLENEREK İLERİ BİR TARİHTE TEKRAR SATIŞA SUNULACAKTIR.

İşletme Müdürlüğümüze ait aşağıda müfredatı kayıtlı mevcut teknik özellikleri, durumu ve yeri belirtilen 19 kalem muhtelif hurda malzeme, kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle, yerinden satışa arz edilmiştir.

Teklifler en geç 01.12.2022 PERŞEMBE günü saat 14:00 e kadar İşletme Müdürlüğü, Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilmiş olacaktır.

İhale, tekliflerin okunmasını müteakip; ihaleye ara verilmeden açık artırma şeklinde yapılacaktır. 

Liste, Satış Şartnamesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Firmalar teklif vermiş olmakla, yukarıda yazılı şartları ve satış şartnamesi hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Birden fazla lisans koduyla ihale edilecek olan malzemelerin ihalesine katılacak olan firmalar bu kodların tamamına ya da herhangi birisine sahip olup da kendisinde olmayan lisans koduna sahip firma ile noter onaylı sözleşme belgesi ibraz etmeleri halinde ihaleye katılabilirler.

Noter onaylı sözleşme belgesi, Yerinde Satış Şartnamemizin 8.1 maddesinde belirtilen hükümler çerçevesinde hazırlanacaktır.

İzin, lisans veya geçici faaliyet belgesi istenen malzemelerle ilgili ihalelere gerekli belgelere sahip olmayan firmalar katılamazlar. İşletme Müdürlüğümüz 2886 sayılı kanuna tabi değildir. 

 

01.12.2022 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda İhale Listesi

 

Geçici Teminat Mektubu Matbu

Kati Teminat Mektubu Matbu

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(WORD)

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(PDF)

HURDA-ATIK GERİ DÖNÜŞÜM-GERİ KAZANIM-BERTARAF İŞ BİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ

YERİNDEN ATIK-HURDA SATIŞ ŞARTNAMESİ (05.05.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ)Yükleniyor...

X