MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

28.11.2023 Tarihli Kırıkkale Atık - Hurda İhalesi

İşletme Müdürlüğümüze ait aşağıda müfredatı kayıtlı mevcut teknik özellikleri, durumu ve yeri belirtilen 20 kalem muhtelif hurda malzeme, kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle, satışa arz edilmiştir.

Teklifler en geç 28.11.2023 Salı günü saat 14:00' e kadar e-ihale platformu https://app.pratis.net üzerinden verilmiş olacaktır.

Liste, Satış Şartnamesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Firmalar teklif vermiş olmakla, yukarıda yazılı şartları ve satış şartnamesi hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Birden fazla lisans koduyla ihale edilecek olan malzemelerin ihalesine katılacak olan firmalar bu kodların tamamına ya da herhangi birisine sahip olup da kendisinde olmayan lisans koduna sahip firma ile noter onaylı sözleşme belgesi ibraz etmeleri halinde ihaleye katılabilirler.

Noter onaylı sözleşme belgesi, Satış Şartnamemizin 8.1 maddesinde belirtilen hükümler çerçevesinde hazırlanacaktır.

İzin, lisans veya geçici faaliyet belgesi istenen malzemelerle ilgili ihalelere gerekli belgelere sahip olmayan firmalar katılamazlar. İşletme Müdürlüğümüz 2886 sayılı kanuna tabi değildir. 

İhaleye katılmak isteyen Pratis.net (https://app.pratis.net) üyeliği bulunmayan firmaların, internet sitemizde bulunan davet linkinden ücretsiz üyelik yaptırmaları ve Müdürlüğümüze bildirmeleri gerekmektedir.

İhaleye katılmak isteyen daha önceden Pratis.net (https://app.pratis.net) üyeliği bulunan firmaların, internet sitemizde bulunan davet linkinden “Zaten Üyeyim” seçeneğinden giriş yapmaları ve Müdürlüğümüze bildirmeleri gerekmektedir.

 

28.11.2023 Tarihli Kırıkkale Atık - Hurda İhalesi

Geri Dönüşüm Müdürlüklerinden Satış Şartnamesi

Pazarlama ve Satış Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Hurda-Atık Geri Dönüşüm-Geri Kazanım-Bertaraf İş Birliği Sözleşmesi

Geçici Teminat Mektubu (Matbu)Yükleniyor...

X