MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

Duyurular ve Haberler

30.03.2023 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda İhalesi

 

DUYURU 2

30.03.2023 TARİHLİ İHALE LİSTESİNDE YER ALAN 2023YERSAT117 SATIŞ RUMUZLU, DİYARBAKIR D TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ CEZA İNFAZ KURUMU SAHASINDA BULUNAN 45.000 KG. MUHTELİF MALZEME HURDASI (KAZAN DAİRESİ), SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR. 

TEKLİF VERİLMEMESİ RİCA OLUNUR.

 

DUYURU -1

30.03.2023 TARİHLİ İHALE LİSTESİNDE YER ALAN 2023YERSAT120 RUMUZLU, KIRIKKALE MKE ÇELİK VE PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ SAHASINDA BULUNAN 200.000 KG. TEZGAH HURDASININ, MALZEME İÇERİĞİ VE TONAJI GÜNCELLENECEĞİNDEN, SATIŞTAN ÇEKİLMİŞ OLUP İLERİKİ BİR TARİHTE İHALEYE SUNULACAKTIR. TEKLİF VERECEK OLAN TÜM FİRMALARA DUYURULUR.

İşletme Müdürlüğümüze ait aşağıda müfredatı kayıtlı mevcut teknik özellikleri, durumu ve yeri belirtilen 17 kalem muhtelif hurda malzeme, kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle, yerinden satışa arz edilmiştir.

Teklifler en geç 30.03.2023 Perşembe günü saat 14:00 e kadar İşletme Müdürlüğü, Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilmiş olacaktır.

İhale, tekliflerin okunmasını müteakip; ihaleye ara verilmeden açık artırma şeklinde yapılacaktır. 

Liste, Satış Şartnamesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Firmalar teklif vermiş olmakla, yukarıda yazılı şartları ve satış şartnamesi hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Birden fazla lisans koduyla ihale edilecek olan malzemelerin ihalesine katılacak olan firmalar bu kodların tamamına ya da herhangi birisine sahip olup da kendisinde olmayan lisans koduna sahip firma ile noter onaylı sözleşme belgesi ibraz etmeleri halinde ihaleye katılabilirler.

Noter onaylı sözleşme belgesi, Yerinde Satış Şartnamemizin 8.1 maddesinde belirtilen hükümler çerçevesinde hazırlanacaktır.

İzin, lisans veya geçici faaliyet belgesi istenen malzemelerle ilgili ihalelere gerekli belgelere sahip olmayan firmalar katılamazlar. İşletme Müdürlüğümüz 2886 sayılı kanuna tabi değildir. 

 

30.03.2023 Tarihli Yerinden Satış Atık-Hurda İhale​ Listesi

Geçici Teminat Mektubu Matbu

Kati Teminat Mektubu Matbu

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(WORD)

TEKLİF MEKTUBU MATBU (yeni format)(PDF)

HURDA-ATIK GERİ DÖNÜŞÜM-GERİ KAZANIM-BERTARAF İŞ BİRLİĞİ SÖZLEŞMESİYükleniyor...

X